Bekijk resultaten (178)

Het Personeel



Rob Kouvelt
Directeur
r.kouvelt@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-53407012

Hans van Nimwegen
Boekhouding
h.v.nimwegen@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244257

Judith Biemans
Secretariaat
info@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Fax: 0031-161-244259

Ingrid Schipper
Secretariaat
info@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Fax: 0031-161-244259

Diana Belterman
Inkoop
d.belterman@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244256
Fax: 0031-161-244259

Ad Oomen
Verkoop binnendienst
a.oomen@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250

Rob Jordans
Verkoop binnendienst
r.jordans@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250

Ido Zwets
Technische verkoop
i.zwets@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250

John Ottevanger
Verkoopleider
j.ottevanger@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250

Cor Smans
Verkoop buitendienst Zuid Oost Nederland
c.smans@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-22788232

Stevin Martens
Verkoop buitendienst Zuid West Nederland
s.martens@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-33384549

Bert van der Kamp
Verkoop buitendienst Noord West Nederland
b.vd.kamp@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-51424590

Henk Kroesen
Verkoop buitendienst Noord Oost Nederland
H.kroesen@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-19022121


Gary Geenens
verkoop buitendienst LEADER België
g.geenens@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0032-493128915

Chris Mulkens
verkoop buitendienst België
c.mulkens@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0032-497463224

Corne Oomens
Hoofd Technische Dienst
werkplaats@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244258

Jurgen de Bont
Technische Dienst / Onderdelenmagazijn
werkplaats@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244258
Mobiel: 06-51914404

Hans de Rooij
Magazijn
werkplaats@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244258

Juri van Dongen
Magazijn
werkplaats@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244258