Bekijk resultaten (177)

Het Personeel

    Rob Kouvelt
Directeur
r.kouvelt@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-53407012 
   

  Hans van Nimwegen
Boekhouding
h.v.nimwegen@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     
  Mylène Lion
Boekhouding
info@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Fax: 0031-161-244259
     

  Judith Biemans
Secretariaat
info@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Fax: 0031-161-244259
     

  Ingrid Schipper
Secretariaat
info@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Fax: 0031-161-244259
     

  Diana Belterman
Inkoop
d.belterman@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244256
Fax: 0031-161-244259
     

  Devina van Hulten
Corode
d.v. hulten@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244256
Fax: 0031-161-244259
     
  Ad Oomen
Office manager / Verkoop 
a.oomen@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     
  Rob Jordans
Hoofd verkoop binnendienst
r.jordans@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     

  John Ottevanger
Verkoopleider
j.ottevanger@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     
  Ido Zwets
Technische verkoop
i.zwets@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     

  Jeroen Moes
Verkoop binnendienst
j.moes@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     
    Ton van den Ouwelant
Verkoop binnendienst
t.v.d.ouwelant@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     
  Cor Smans
Verkoop buitendienst Zuid Oost Nederland
c.smans@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-22788232
     

  Ebuzer Gercekcioglu
Verkoop buitendienst Zuid West Nederland
Ebuzer@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-33384549
     
    Ben Westerveen
Verkoop Corode
B.westerveen@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-53837913
     
  Bert van der Kamp
Verkoop buitendienst Noord West Nederland
b.vd.kamp@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-51424590
     

  Henk Kroesen
Verkoop buitendienst Noord Oost Nederland
H.kroesen@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0031-6-19022121
     
  Gary Geenens
verkoop buitendienst LEADER België
g.geenens@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0032-493128915
     
  Chris Mulkens
verkoop buitendienst België
c.mulkens@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0032-497463224
     
  Tommy Carrierie
Mobile service België
MSW@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
Mobiel: 0032-497622990
     
    Louis van Beek
Product Engeneer
l.v.beek@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250

     
  Hans de Rooij
Magazijn
magazijn@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     

  Jeroen Aarts
Magazijn
magazijn@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-2442508
     
  Ronald Kroezen
Magazijn
magazijn@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-2442508
     

  Corne Oomens
Hoofd Technische Dienst
werkplaats@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244258
     
    Juri van Dongen
Technische dienst 
werkplaats@kinpompentechniek.nl
Tel: 0031-161-244250
     
    Jurgen Dijkhuizen
Technische Dienst Corode
Corode@Corode.nl
Tel: 0031-161-244250
     
    Piet Berendsen
Technische Dienst Corode
Corode@Corode.nl
Tel: 0031-161-244250